Koncert kolęd - Orkiestra Dęta

Koncert kolęd - Orkiestra Dęta

W ostatnią niedzielę stycznia, o godzinie 15:00, został zorganizowany w naszej parafii wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu naszej wspaniałej Orkiestry Dętej w Leszczynie. Wydarzenie to zgromadziło w kościele bardzo wielu parafian oraz przyjezdnych gości. Organizatorzy dopracowali każdy szczegół aby spektakl odbył się na najwyższym poziomie. Spotkanie było szeroko rozreklamowane poprzez zamieszczone plakaty, wpisy na portalach społecznościowych oraz radio RDN. Oprócz muzycznej oprawy instrumentów dętych mogliśmy także posłuchać występów indywidualnych solistów. Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz bardzo dobre przygotowanie osób występujących dodało uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Gromkie brawa rozbrzmiewające w kościele oraz bardzo wiele pokoncertowych pozytywnych komentarzy tylko potwierdzało zadowolenie przybyłych osób na wyjątkowy koncert, który odbył się w takiej formie po raz pierwszy w naszej parafii.

Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje całej grupie Orkiestry Dętej w Leszczynie, wszystkich osobom występującym oraz zaangażowanym w organizację koncertu.

fot. Natalia Kłósek

 

Krótkie fragmenty filmowe koncertu:

Polecamy:

Orkiestra Dęta w Leszczynie