Ogłoszenia i intencje mszalne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.05.2022r.
5 Niedziela Wielkanocy

1. Witamy w naszej parafii ks. Grzegorza Łukasika naszego rodaka, który rozpoczyna swój urlop wakacyjny. Życzymy dobrego odpoczynku i nabierania sił przed kolejnym etapem pracy w Peru.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii św. Polecajmy te dzieci, ich rodziców i rodziny w naszych modlitwach. Po południu Msza św. po nabożeństwie majowym o godz. 15.00.
  3. Od jutra dzieci będą przeżywać Biały Tydzień. Od poniedziałku do czwartku Msza św. z nabożeństwem majowym o godz. 18.00; w piątek wyjątkowo Msza św. będzie o godz. 19.00, a w sobotę Msza św. i nabożeństwo majowe o godz. 7.30.
  4. W środę nasza Szkoła Podstawowa przeżywać będzie swoje święto. O godz. 8.30 będziemy modlić się podczas Mszy św. w intencji wszystkich związanych z naszą szkołą.
  5. W środę nowenna do MBNP o 18.00, połączona z nabożeństwem majowym, a przed Msza św. modlitwa różańcowa, o poprowadzenie której proszę różę pw. MB Częstochowskiej – różę p. Marii Wołowiec.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.
  7. Zapraszam na spotkanie młodzieżowej grupy apostolskiej w najbliższy piątek o godz. 20.00.
  8. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać rocznicę I Komunii św. Dzieci z klasy IV zapraszam na spotkanie po nabożeństwie majowym w najbliższą środę.
  9. W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać: w poniedziałek św. Andrzeja Bobolę, patrona Polski, w tym dniu będziemy się modlić w int. naszego Ks. Biskupa Andrzeja Jeża, z okazji Jego imienin; w środę – św. Stanisława Papczyńskiego. Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia.
  10. Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii. Dziękuję za ofiary składane na modernizację naszego ogrzewania.
  11. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza dla naszego kościoła. A jest nim ozdobny stojak do trybularza i nowa łódka do kadzidła. Bóg zapłać.
  12. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie w najbliższy wtorek po nabożeństwie majowym.
  13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego, jest Mały Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra.
  14. Życzę Wam dobrego tygodnia i udanej niedzieli w gronie rodzinnym. Szczęść Boże!

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

26 CZERWCA

OSIKA A.
KURCZAK J.

INTENCJE MSZY ŚW.  16.05.2022 – 22.05.2022 r.

PONIEDZIAŁEK – 16.05

18:00 – ++ Teresa i Augustyn Dudziak

WTOREK –17.05

18:00 – ++ Albina i Józef Wrona

ŚRODA – 18.05

08:30 – Święto Szkoły

18:00 – ++ Stanisława Chojecka

CZWARTEK – 19.05

18:00 – ++ Ludwika i Józef Kruczyński

PIĄTEK – 20.05

19:00 – + Maria Lalecka w rocz. śm.

SOBOTA – 21.05

07:30 – + Daniel Lalik

NIEDZIELA – 22.05

07:30 – Podz. z prośbą o błog. Boże dla Zofii i Kazimierza w 30 rocz. ślubu z int. dzieci

10:00 – Rocznica I Komunii św.

15:00 – ++ Konstanty i Irena Chojecka

Ogłoszenia i intencje mszalne z poprzedniego tygodnia

Parafialne konto bankowe