Transmisja na żywo

Transmisja online

O kolejnych planowanych transmisjach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej oraz na profilu facebook’owym.

Jak uruchomić transmisję?

• komputer, tablet lub inne urządzenia mobilne – wystarczy uruchomić transmisję klikając przycisk odtwórz, bezpośrednio z zamieszczonego powyżej linku.
  • telewizor z obsługą Smart TV – należy uruchomić aplikację YouTube w module SmartTV telewizora (najczęściej jest ona domyślnie zainstalowana i dostępna) i wyszukać nasz parafialny kanał YouTube wpisując Parafia Leszczyna (nasz kanał wyświetla się na liście jako drugi). W kolejnych krokach należy kliknąć odtwórz na dostępnej już transmisji online.
  • telewizor bez obsługi Smart TV – w zależności od posiadanych urządzeń istnieje możliwość przekazania obrazu np. z laptopa lub komputera PC bezpośrednio na telewizor wykorzystując możliwości udostępniania ekranów lub poprzez podłączenie urządzenia za pomocą kabli np. HDMI bezpośrednio do telewizora.