Komunikat w związku z kwarantanną ks. Proboszcza

Drodzy Parafianie!

w związku z zaistniałą sytuacją w naszej miejscowości i potwierdzeniem kontaktu z osobą zakażoną, decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bochni,

ks. Proboszcz został objęty obowiązkową kwarantanną domową. Izolacja dotyczy tylko osoby ks. Proboszcza a kościół pozostaje niezmiennie otwarty dla wszystkich parafian.

Ks. Krzysztof zapewnia, że czuje się dobrze i łączy się w modlitwie ze wszystkimi chorymi i przebywającymi na kwarantannie.

Każdego dnia na plebanii ks. Proboszcz będzie sprawował Msze Św. w intencji parafii i wszystkich parafian. Kapłan prosi również o modlitwę w jego intencji.

Planowane Msze Św. będą odprawione normalnie w naszym kościele  i będą sprawowane przez księży z sąsiednich parafii.

Zmianie ulegają godziny wybranych Mszy Świętych.

WTOREK –08.09 – Msza Św. odprawiana w Kościele

18:00 – ++ Julia, Teofil, Katarzyna Krzysiek

ŚRODA – 09.09 – Msza Św. odprawiana w Kościele

18:00 – ++ Kazimiera, Zofia, Marcin Leśniak

CZWARTEK –10.09 – Msza Św. odprawiana w Kościele

18:00 – + Marian Tworzydło z int. sąsiadów Dutków

PIĄTEK – 11.09 – Msza Św. odprawiana w Kościele

18:30 – + Zofia Lalecka z int. wnuczki Magdaleny

SOBOTA – 12.09 – Msza Św. odprawiana w Kościele

18:00 – Podz. z prośbą o błog. Boże dla pewnej rodziny

NIEDZIELA – 13.09 – Msza Św. odprawiana w Kościele

07:30 – 1/ Podz. z prośbą o błog. Boże dla Marii w 60 rocz. urodzin z int. dzieci i wnuków

10:00 –  1/ Podz. z prośbą o błog. Boże dla Jolanty i Jana w 25 rocz. ślubu

Mszy Świętej, zmiany tajemnic różańcowych o godzinie 15:00 oraz planowanego Nabożeństwa Fatimskiego o godzinie 19:00  nie będzie!