Alleluja! - życzenia

Alleluja! - życzenia

Leszczyna, Wielkanoc 2019

Alleluja!
Chrystus zmartwychwstał,
Zmartwychwstał prawdziwie.

 

Drodzy Parafianie!
Czcigodni Przyjaciele i Goście!

Święta Zmartwychwstania Pańskiego to czas radości ze zwycięstwa Chrystusa Pana nad śmiercią, piekłem i szatanem. To również czas nadziei na nasze ciągłe powstawanie i patrzenie z optymizmem w przyszłość.

Na ten szczególny czas niech Chrystus Pan otworzy nasze oczy i serca, napełniając je światłem Zmartwychwstania, pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu.

Niech Święta Wielkanocne przyniosą naszym sercom, Rodzinom naszej Parafii, Znajomym, Bliskim, Przyjaciołom wszelkie błogosławieństwo nadziei i pokoju. Zdrowych, pełnych Bożej radości Świąt Wielkiej Nocy życzy zapewniając o darze modlitwy

Ksiądz Proboszcz

Krzysztof Franczyk