Spotkanie noworoczne

Spotkanie noworoczne

Pierwsza niedziela roku, Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej parafii była okazją do spotkania się wszystkich parafian na zorganizowanym spotkaniu opłatkowym. Tradycyjne już wydarzenie odbyło się dzięki jego głównym organizatorom tj. księdza proboszcza, parafialnego koła Caritas oraz kierownictwa Wiejskiego Domu Kultury w Leszczynie. Na przybyłych gości oczekiwał słodki poczęstunek oraz bogaty program artystyczny przygotowany przez dzieci i młodzież Publicznej Szkoły Podstawowej w Leszczynie pod okiem nauczycieli. Świąteczny klimat zapewniało wspólne kolędowanie przy akompaniamencie lokalnego zespołu muzycznego.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację spotkania oraz przybyłym gościom za ich obecność.

Poniżej prezentujemy krótkie fragmenty filmowe: